Kontakt

Oleme alati valmis teid aitama ning vastama teie küsimustele

Tegevjuht:

Rein Kaubi
Tel: +372 5070 406
E-post: Rein@brek.ee
Keeled: eesti keel, soome keel, vene keel, inglise keel

Projektijuht:

Paula Mägi

Tel: +372 5334 1530

E-post: Paula@brek.ee

Keeled: eesti keel, inglise keel

Tootmisjuht:

Tairo Kukk

Tel: +372 5330 5734

E-post: Tairo@brek.ee

Keeled: eesti keel, inglise keel

Piirete tootmisjuht:

Olar Songi

Tel: +372 56266869

E-post: Olar@brek.ee

Keeled: eesti keel, inglise keel, vene keel

Päringuvorm

Meiega saad mugavalt ühendust võtta kontaktvormi vahendusel. Täida nõutud väljad ning pane kiri teele, vastame Sulle esimesel võimalusel!

  BREK OÜ

  Reg nr: 14126348

  KMKR: EE101914846

   

  Kuremäe-Tuuleveski

  Kihlevere küla,

  Kadrina vald,

  Lääne-Viru maakond,

  45215

   

  Toetuse saaja: Brek OÜ

  Projekti nimi: Katla- ja küttesüsteemi ehitamine

  Projekti eesmärgid ja oodatavad tulemused: Projekti konkreetseteks eesmärkideks on tagada töötajatele motiveeriv palk ja ohutu töökeskkond, mille tulemusena väheneb meeskonna haigestumise või vigastuste risk, tellimused täidetud kvaliteetselt ja õigeaegselt. Tegevuse eesmärgiks on paigaldada tootmishoonesse katla- ja küttesüsteem. Investeeringu tulemusena paranevad tootmises osalevate töötajate töötingimused.

   

   

  Toetuse saaja: BREK OÜ


  Projekti nimi: Kantmasina ostmine

  Projekti eesmärgid ja oodatavad tulemused: Üldiseks eesmärgiks on laiendada ettevõtte tegevust, saavutada kohalikul turul hea konkurentsipositsioon ja tagada seeläbi ettevõtte jätkusuutlikkus, arendada piirkonna ettevõtlust ning kasutada piirkonnas elavate inimeste tööjõudu. Konkreetseteks eesmärgideks on suurendada tellimuste vastuvõtmise võimekust, pakkuda maksimaalselt kvaliteetset teenust. LEADER meetmest taotletava toetuse abil soetati tootmise kvaliteedi ja kiiruse tõstmiseks vajalik kantmasin. 

  Toetuse saaja: BREK OÜ


  Projekti nimi: Pulbervärvimise liini ostmine

  Projekti eesmärgid ja oodatavad tulemused: LEADER meetmest taotletatud toetuse abil soetati tootmise kvaliteedi ja kiiruse tõstmiseks, ressursside säästmiseks ning uue teenuse pakkumiseks vajalik pulbervärvimise liin. Uue innovaatilise pulbervärvimise liiniga tõuseb ettevõtte toodete kvaliteet ja tootmiskiirus kordades. Uus tehnoloogia on oluliselt ressursisäästlikum, hoitakse kokku nii elektrit kui värvimisel kasutatavaid pulbreid.